#1 2010-06-15 11:51:42

 Rogal

Kapral

7129598
Skąd: OKM MWA
Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 25

Wybory Prezydenckie 2010

Jak wszem i wobec wiadomo zbliżają się wybory. Oficjalnie kandyduje 10 osób, mianowicie:

- Jurek Marek
- Kaczyński Jarosław
- Korwin - Mikke Janusz
- Komorowski Bronisław
- Lepper Andrzej
- Morawiecki Kornel
- Napieralski Grzegorz
- Olechowski Andrzej
- Pawlak Waldemar
- Ziętek Bogusław

Napisałem "oficjalnie", ponieważ walka toczy się między B. Komorowskim i J. Kaczyńskim. I tutaj chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat. Osobiście nie popierałem polityki prowadzonej przez tragicznie zmarłego, poprzedniego prezydenta, a jak powszechnie wiadomo J.K. ma zamiar kontynuować poglądy i filozofie brata. Być może potrzeba nam świeżego spojrzenia na sytuację RP i to może dać na B. Komorowski. Nie podoba mi się natomiast pogląd mediów na ten temat, zauważmy, że w TV mówi się ciągle o walce przedstawicieli czołówki, a jak wszyscy wiemy, dziś telewizja jest jednym z największych autorytetów w sprawie polityki wewnętrznej kraju. Nie pokazują innych kandydatów, nie analizują ich obietnic. Trochę to zakłamane. Więc tu rodzi się pytanie. Kto wg. Waszej opinii byłby najlepszym kandydatem na głowę państwa? Chciałbym abyście również wzięli pod uwagę reprezentatywność kandydata. Czekam na Wasze uzasadnienia, urządźmy sobie takie forumowe prawybory. Głos mają również niepełnoletni.


"Kiedyś byliśmy też niegrzeczne kajtki, ale od dziewczyn się ściągało a nie ściągało im majtki [...]"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwycinkadrzew.bydgoszcz.pl buldog angielski sprzedam